התיישבות משימתית בקבוצות בפריפריה הוא האתגר הציוני המשמעותי ביותר בימינו. אתגר זה הכרחי לצמצום הפערים הרב-מימדיים בין הפריפריה למרכז ולשמירה על גבולות המדינה.

אלמלא התמיכה של השותפים שלנו בחזון, בדרך ובהגשמה, יכולתנו לפעול בשדה זה ולקדם משימה חשובה זו הייתה מצומצמת. מזה מספר שנים שהמכינות הקדם צבאיות הכריזו על התיישבות משימתית כיעד עבור בוגריהן אך היכולת להקים גוף שייתן שירות לבוגרי המכינות ויעזור להגשים יעד זה הלכה למעשה, היא תולדה של בחירת שותפינו להאמין בנו ולתמוך בנו, ועל כן אנו מודים לכם מאוד.

אנחנו רוצים להודות במיוחד לשותפה המרכזית מרגעי ההקמה של תנועת בארצנו והיא הקרן הקיימת לישראל. הקק"ל האמינה בחשיבות של הקמת התנועה ונתנה רוח גבית לאורך כל הדרך.

 

להשקיע בארצנו

מרגישים מחוברים לחזון ולעשייה שלנו ורוצים לקחת חלק?

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו, ולהשקיע בתנועת בארצנו ובצעירים הציוניים שבחרו להיות מנהיגים בחברה הישראלית ולענות לאתגר המשמעותי ביותר בימינו והוא ההתיישבות בפריפריה הגיאוגרפית והחברתית בישראל.

בזכות התמיכה שלכם, נוכל להמשיך ולבנות רשת של קהילות שפועלות בנגב, בגליל ובירושלים ולספק לאותן קהילות משאבים, כלים, ידע מקצועי, רשת קשרים וייעוץ הנחוצים להבטחת קיימותם בטווח הארוך ולהשפעה על סדר היום החברתי בישראל.

בתנועת בארצנו אנו מחפשים שותפים שירצו לקחת חלק במפעל ההתיישבותי הקהילתי והחברתי שלנו. שותפותכם יכולה לבוא לידי ביטוי בצורות שונות כפי שתמצאו לנכון: התנדבות, תרומה, השתתפות בפעילות או יעוץ.

ליצירת קשר

info@beartzeinu.org.il

טלי- 052-8204786

לתרומה באמצעות העברה בנקאית:

  •         עבור בעלי החשבון : מועצת המכינות הקדם צבאיות .
  •         מס' חשבון : 322332.
  •         שם בנק :  בנק הפועלים, סניף 719 יהודה הנשיא, טבעון.

פרטי העמותה :

שם העמותה: מועצת המכינות הקדם צבאיות הציוניות ישראליות .

מספר עמותה : 580508364.

אופן התאגדות : מלכ"ר.

כתובת למשלוח דואר:  רחוב האורנים, מספר 1, קרית טבעון

דוא"ל: info@beartzeinu.org.il

טלפון :  04-9838753 שלוחה 212

פקס: 04-9830-232