מלגאי אפ"ק

מלגאי אפ"ק

מלגת אפ"ק היא מלגה לסטודנטים המעוניינים בהיכרות עם עולם הקהילות וההתיישבות בנגב ובגליל, ורוצים להוביל שיח ולעודד צעירים להשתקעות בקהילות בפריפריה.

ליווי והכשרה מקצועית | הרצאות בנושאים שונים | מלגה על סה"כ 10,000

סליחה על השאלה, אבל...

על כל מלגאי/ת להפיק 10 חוגי בית ואירועים העוסקים בנושאים של התיישבות, חיבור למקום, קהילה וכו'.

במהלך השנה יש להשתתף בשלושה סמינרי חובה שמטרתם להכשיר את המלגאים לביצוע האירועים – מיטב המרצים והמרצות יספרו לכם על הנושאים בהם תעסקו.

סה"כ מבחינת השעות – 140 שעות מלגאיות.

סטודנטים לתואר ראשון ושני (מאושר ע"י המל"ג) שהשיח על התיישבות מעניין אותם, אוהבים את הנגב והגליל, חושבים על חיי קהילה או חיים באחת כזאת ומעוניינים לצלול לעומק של הנושאים הללו. חבר'ה שאין להם בעיה להפיק חוג בית, לא מפחדים לעמוד מול קהל, עצמאים, בעלי יכולת רתימת אנשים, ורוצים לחשוף צעירים וצעירות נוספים לשיח של מגורים והשתקעות בפריפריה.

אל דאגה, אנחנו לא זורקים אתכם למים. במהלך המלגה תקבלו ליווי והכשרה, בניית תכנית עבודה, חיבור לקבוצות ולמרצים רלוונטים לחוגי הבית. ובכלל בכל דבר שנוכל לעזור לכם כדי לקדם את האירועים – אנחנו פה.

המלגאים שלנו  מספרים שהמלגה מאוד משמעותית להם, עולם חדש שהם לא הכירו נפתח להם, הם מכירים מודלים חדשים, מבינים איך הם רוצים לגור בהמשך חייהם ופותחים שיח – על התיישבות, ועל האופציה לצאת רגע מהמרכז אל הפרירפיה עם החברים שלהם.